אודות

סטודיו אולטרה ויולט

אולטרה ויולט

סטודיו לעיצוב גרפי

נעים מאד, אני סיגל שפי. בעלת הסטודיו לעיצוב אולטרה ויולט ומעצבת ראשית. סיימתי תואר בהנדסה – B.Sc בעיצוב ולימודי הוראה של אוניברסיטת תל-אביב (במסגרת המרכז לחינוך טכנולוגי בחולון). הסטודיו בראשותי מתמחה בעיצוב תדמית למותגים, בעיצוב גרפי לכל אמצעי השיווק – בפרינט ובדיגיטל, בעיצוב תערוכות ומתקני תצוגה ובהפקות דפוס ברמות מורכבות שונות.

בסטודיו אולטרה ויולט אנחנו יודעים לחבר בין הערכים הרגשיים והמאפיינים של המותג וליצור מהם שפה ויזואלית שיווקית ומבדלת. מאחורי כל לוגו, אריזה או אתר מושקעים הבנה מעמיקה של תחום המותג, תכנון הכולל מחקר ואפיון ועבודה מאומצת. תהליך, אשר כמו האולטרה סגול שבטבע אולי נסתר מעין הלקוחות, אבל נוכחותו מורגשת ויוצרת את ההבדל והבידול הניכרים לעין. 

צוות הסטודיו מצטיין ברמה מקצועית גבוהה, ביצירתיות, במהירות ובשירות אישי. אנו מלווים את לקוחותינו משלב הבריף, לאורך כל התהליך ועד לתוצאה הסופית וגמר כל האלמנטים הנדרשים. הסטודיו מעודכן בציוד החדיש ביותר – חומרה ותוכנה, ונכון לתת מענה מדויק למגוון צרכים. אנחנו ממוקמים באזור צומת תל-השומר, יש חניה חופשית וקפה טוב.

משובים מלקוחותינו:

חברת אופקים כנסים

פנינה מצרי, מנהלת חברת אופקים תיירות וכנסים:
״חברת אופקים כנסים משתמשת בשירותי העיצוב והגרפיקה של סיגל מעל 15 שנים וזוכה לעבודות מופת מבחינה ויזואלית, תכנים ולוח זמנים של ביצוע העבודה והבנת הלקוחות שלנו באופן מקצועי מהימן ונכון. יישר כח ותודה על הכל"

קרן עמרם, הוצאת ״נוצה״ – ספרים | עיצוב | הפקה:
״את סיגל פגשתי לפני שנים רבות וכבר אז הבנתי את הכישרון הטמון בה.
היכולת הגרפית הגבוהה, הידע הנרחב בכל מה שקשור בעולם התקשורת, תמיד היא הכתובת שלי לקבל טיפ או עצה.
לאורך השנים עבדנו יחד על לא מעט עיצוב ספרים וחוברות והיא הכי מקצוענית שיש, תמיד אפשר לסמוך עליה שתיהיה קשובה לרצונות של הלקוח ותגיש את העבודה באופן מקצועי, מסודר ובזמן.
אין כמוך!״

רוני ספיר

רוני ספיר, מומחה ברפואה סינית ומשלימה:
״כאחד שעבר הרבה גרפיקאים חייב לומר כי סיגל היא יוצאת דופן.
אמינה, סבלנית, יצירתית, חרוצה, מכילה, מדוייקת, אוהבת את מה שעושה ומתחברת לשגעון של היוצרים.
בלב מלא ובעיניים עצומות ממליץ וסומך על סיגל לכל עבודה הדורשת יותר מטכנאות מקצועית״

חגית לירון

חגית לירון, זמרת:
״אני שמחה להמליץ על סיגל שפי – ׳אולטרה ויולט׳! סיגל עשתה את העיצוב הגרפי לכמה סינגלים ולאלבום שלי. היא מעצבת מוכשרת ויצירתית, מבצעת בזריזות, זמינה ונעימה. הביצוע נעשה תוך תשומת לב והקפדה על כל הפרטים. סיגל הבינה את ההדגשים והאופי שרציתי להעביר ואכן קיבלתי מחמאות רבות על העיצובים היפים והמתאימים לשירים. אשמח להמשיך לעבוד עם סיגל בפרויקטים הבאים!״

Naturals by Phyllis

פיליס גלזר, נטורלס ביי פיליס:
״סיגל שפי עצבה עבורי אריזות יפיפיות למוצרים שלי, ואני יכולה להעיד שכל תהליך העבודה היה נעים ביותר. היא  יצירתית ומקצועית, ואשמח לעבוד איתה בעתיד״

ליהיא כהן-דמבינסקי - לוגו

ליהיא כהן-דמבינסקי, עורכת דין:
״דרכי הפרסום של משרד עורכי דין מוגבלות בחוק, ולכן חשוב כל כך למצות את האפשרות לבלוט ולהותיר רושם חיובי באמצעים המצומצמים המותרים. סיגל עיצבה עבור משרדנו לוגו זכיר, ניירות מכתבים וכרטיסי ביקור, וסייעה למתג את העסק באופן המיטבי. העבודה עם סיגל נעימה מאד, ואנו שמחים להמליץ על שירותיה בכל לב״

לוגו מאן קומפיוטרס

ארז להב, מ.א.ן קומפיוטרס:
״כשפתחתי את העסק לפני כ- 15 שנה, נעזרתי בסיגל מסטודיו אולטרה ויולט לעיצוב הלוגו והניירת ובהמשך גם לבאנרים לפייסבוק ולעוד עבודות גרפיות, כולן בוצעו בצורה מקצועית ומדהימה, ואני זוכה להרבה מחמאות עליהם. אז אם אתם בעל עסק בתחילת דרכו או עסק שרוצה לעשות שינוי בלוגו ובעיצוב, ממליץ בחום לפנות לסיגל ולהיות בראש שקט״

חטיפי למידה

רונית חנציס, חטיפי למידה:
״כיזמית חינוכית העוסקת בפיתוח תוכן והפקת מוצרים נדרשתי לעבודה גרפית מהירה.
פניתי לסיגל שנעתה ובצעה את העבודה לשביעות רצוני המלאה במהירות רבה במחיר הוגן ובעיצוב מקסים מאז אנו עובדות יחד ולמרות שמעולם לא נפגשנו, אני סומכת עליה בעיניים עצומות.
אשמח מאד להמליץ על סיגל״